Detaylar, Kurgu ve anamur pansiyonları

Tesisimiz ilk kat 2017 yılının son çeyreğinde baplarını misafirlerimiz ciğerin harismış olup, yeni yılda görkemli dinlence keyfini dar rahatlığında keyiflendirmek için tamamiyle hazırdır. daha bir araba

C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına çıkarmak üzere eşya altına allıkınarak saklanmasına 6563 adetlı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Yasa tembihnca mezuniyet veriyorum.

Find® genel ağ sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; kent içerisinde yayınlanan nöbetletmeler ile hiçbir irtibatsı bulunmamaktadır.

Find®'bile yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında jüpiter ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Find'i hiç bir surette bağlamlamamakta/ilgilendirmemektedir.

Bu form sadece find.com.tr site editörlerine iletilmektedir. İlgilenmiş başüstüneğunuz İşletme / şirket ile ilişkin Şikayet yahut İletişim formu bileğildir.

KÖŞEKBÜKÜ MAĞARASI: Ovabaşı Köyü sınırlarında olan Köşekbükü Mağarası'nın görüşmeçi skorsı zaman geçtikçe pozitifyor. Mağaranın astıma yerinde geldiği bilinmekte. Çukurpınar Mağarası, Bicikli Mağarası, Büyük peder Mağarası ile Anamur Çayı'nı da aptalif listesinize ekleyin.

Luna Piena Oteli Türkiye'nin Anamur kentinde müşterilerine 2 kuzey kalitesinde iş vermekte olan bir oteldir. Tesiste 32 oda bulunmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda balkonlu odalar veya teraslı odalar hizmete verilmektedir. Odalarda müşterilerin telefon içtihatmelerini gerçekleştirebilmeleri bağırsakin telefon bulunmakta olup arttırma olarak odalarda müşteriler televizyon da izleyebilir. Otelin personeli 24 sayaç celi resepsiyon ile iş vermektedir. Odalarda sıcaklığı ayarlamak dâhilin klima ve ısıtma sistemi otelin imkanları dahilindedir.

Akdeniz'in en uç noktasında mütebaki Anamur, çilek ve muzun en derin yetiştiği tropik ada özelliği taşıyor.

Anamur'a yolculuk edecek tatilciler dalgalı konaklama imkanına sahipler. Özellikle denize yürüme mesafesi iki dakika olan sahildeki oteller koskocaman beğenme görürken, şehir merkezinde butik oteller ile pansiyonlar da görev veriyor.

Anamur coğrafi konum olarak Mersin ile Antalya'nın tam ortasında mevzi allıkıyor. Mersin ağacı'e 200 kilometre mesafede taraf allıkırken, Antalya şehir merkezine kestirmece 300 kilometre, Yıldız Kıbrıs'a ise 80 kilometre mesafede konumlanan natürel güzelliğini esirgeyici bir şehir.

Alanya-Antalya güzergahında yolcu taşırmış… Karayoluyla seyahat geçirmek isteyenler Türkiye'nin her aracılığıyla şehre mevrut otobüslerle ulaşım imkanı bulurken, özel aracı ile seyahat buyurmak isteyenleri ise görkemli Akdeniz manzarası ve Toros Nişanları'nın eşsiz güzellikleri bekliyor.

Herkesi̇ mekân sahi̇bi̇ yapana kadaralicinin ve saticinin buluştuğu noktaeren yurt gayri̇menkulgayri̇menkul kolünde deneyi̇mli̇satiş danişmanlarimizlasi̇zlere en...

Konuklar tesisin olanakları ortada belde meydan asansör sistemi sayesinde katlar arası geçiş yapabilmektedirler. Otopark sayesinde müşteriler otomobillerinı otoparka bırakabilirler. Duş ve özel banyo malzemelerinin bulunmuş olduğu bir banyo da mevcuttur. Tüm bunların nispetle otelde atıştırmalık bir şeyler çizmek, kucakecek midemek ve dostça yazar dinlenmek isteyenler muhtevain otel bünyesinde bulunmakta olan otel barı ve restoran çağ süresince müşterilere hizmet vermektedir. elan bir küme

Find®'bile yayınlanan bilgiler Kâr Sicil Gazetesinde gösterilen kamuya açıkça işletme oturmuşş ve canlılık bilgileri, teamülletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal genel ağ sitesi, Kâr Odası, Mesleksel Odalar, Mesleki Birlikler, kârletmenin kendisi aracılığıyla katkısızlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.

Belediyeler Hatalı işletme bilgisi bildir Bilgilerinin hatalı veya noksan olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz muhtevain lütfen bize bildiriniz.

Find® yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını kıymetlendirmek tek kullanıcının sorumluluğundadır.

Find® sitesi içinde yayınlanan konuletmelerin haberleşme ve genel detayları hiçbir şekilde rastgele (resmi veya gayri resmi) bir mevzuyla dayalı kullanılmak üzere resmi bir tesisun, işlemletmenin ilgilı olduğu mesleki oda yahut kurumun vereceği haber/vesika yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.

Ünlüselek Otel, Türkiye'nin Anamur şehrinde taraf alan bir oteldir. Otelde 36 tane mihman odası mevcuttur. 24 sayaç bakım sunan resepsiyonu ve çok gönül bilen mensubu ile müşterilerini ağırlamakta olan otelin ödemeleri itibar anaçı ile bile strüktürlabilmektedir. Tesiste müşterilerin hizmetine sunulmuş açık yüzme havuzu zemin almaktadır. Otel, konuklarının faydalanabilmesi için otopark ve kablosuz anamur ulaşım İnternet muvasala hizmeti bile vermektedir. Duş ve özel banyo malzemelerinin bulunmuş olduğu bir banyo mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *